Emekli İkramiyesi Sorgulama

Emekli İkramiyesi Sorgulama

Emekli Maaşı Hesaplama İşlemini Nasıl Yapabilirsiniz ?

 Emeklilik,  yıllarca çalışmanın ardından belli bir yaşı ve prim ödemesini gerçekleştirmiş ve uygulaması devlet tarafından temi altına alınmış bir haktır.Emeklilik belirlerken uygulanan belli kuralların başınca çalışılmış olan yıllların sayısıve ödenmiş olan prim ücretleri son derce önemlidir.

Emekli İkramiyesi Sorgulama

Emeklilik ikramiyesi emekli olunca elimize geçecek toplu paradır.emeklilik ikramiyesinin miktarı emeklilikten sonra yaşanacak hayat için son derece önemlidir.Emekli ikramiyesi hesaplama neticesinde emeklilik ikramiyenizi öğrenebilirsiniz.

Emekli İkramiyesi Öğrenme

Emekli ikramiye hesaplamanızı sorgulama işleminde sizden istenen bilgilleri doğru ve net bir şekilde girilmesi neticesinde öğrenebilirisiniz. Bu bilgiler kişisel bilgileriniz, kıdem, ek gösterge, derece, hizmet ayı,  tazminat,makam temsil, görev tazminat göstergesi gibi bilgiler olabiliyor.  Emekli ikramiyenizi hesaplanabilmesi için ilgili sitelerde; derece, kademe, aylık tarihi alanlarını doldurmak zorundasınız.

Emekli Maaşı Sorgulama

E-devlet şifrenizle hizmet dökümü bilgilerine ulaşabilirsiniz.Edevlet şifresi olmayan vatandaşlar ptt şubelerine başvuru yaparak edevlet şifrelerini alabilirler.Edevlet şifrenizi alırken T.C kimlik numaranızla ptt şubelerine başvurunuzu yapmalısınız.

E Devlet Maaş Hesaplama

Yapmış olduğunuz bu işlemler sıkıcı ve size biraz zahmetli gelmiş olabilir fakat yapılması gereken işlemlerdir.Günümüzde verilen emeklilik ikramiyeleri maalesef çok istenilen seviyede olmasada daha rahat bir emeklilik sürebilmek için son derce önemlidir.

Emeklik Hesaplama

Emeklilik yaşının ileri ya da geri tarihlere alınması bazıları için olumlu sonuç yaratırken bazıları için de olumsuz sonuç yaratabiliyor. Sonuç olarak emekli ikramiyenizi hesaplamak için ilgili sitelerden gerekli bilgilerinizi doldurup, istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Hizmet dökümü için e-devlet şifresi almanız şart. PTT merkezlerinden kolayca bu şifreyi tahsis edebilirsiniz. Gün geçtikçe artan emeklilik ayrıntıları ile zorlaşsa da gelişen sistemlerle emekli ikramiyesini hesaplamak oldukça kolay hale geliyor.

 

Emekli İkramiyesi Hesaplamak İçin Tıklayınız

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. ERKAN BÜYÜKTÜRK diyor ki:

    şurdaki banka reklamı nasıl kalkar sitenize giriş yaptık ama finansbankın reklamından bişey okuyamıyoruz…siz sayfanızı satarken hiç kontrol etmezmisiniz…

  2. ERKAN BÜYÜKTÜRK diyor ki:

    şurdaki banka reklamı nasıl kalkar sitenize giriş yaptık ama finansbankın reklamından bişey okuyamıyoruz…siz sayfanızı satarken hiç kontrol etmezmisiniz…http://haber.edevlet.com/emekli-ikramiyesi-sorgulama.html

  3. mehmet şener diyor ki:

    emekli ikramiyemi nekadar ve ne zaman alabilecedim

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
E-Haciz Sorgulama
E-Haciz Sorgulama

Edevlet sisteminn aktif olarak kullanılmasına paralel olarak devlet artık vatandaşlara vermiş olduğu hizmetleri daha hızlı ve ulaşılabilir bir hala getirmek...

Kapat
Haberler Son Dakika Haberleri Haber Siteleri